E marte, 18.06.2024, 10:12 PM (GMT+1)

Përjetësi » Lushaj

Zeqir Lushaj: Dhuratat e miqëve, na gëzojnë (XVI)

E hene, 27.02.2012, 08:58 PM


AMANET: - AT’ VEND MOS E HARRONI!

(Ballina e librit dhe në vijim, katër vjersha…)

Më poshtë,shpindina, me foton e burrit të Perajve Pal Neçaj, dhe pak fjalë për veprimtarinë e Tij, të shumëanshme.(Vota: 11 . Mesatare: 4.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora