E premte, 12.07.2024, 11:25 PM (GMT+1)

Përjetësi » Lushaj

Zeqir Lushaj: Dhuratat e miqëve, na gëzojnë (X)

E shtune, 07.01.2012, 05:55 PM


-KUSH ËSHTË, ISA BREÇANI?

Ballina e librit

Shpindina…, dhe më poshtë, një nga tekstet për luftëtarët e UÇK-së, fq.24.

( Në vijim, diçka, nga reçensa për këtë libër)

 (Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora