E enjte, 05.10.2023, 12:43 AM (GMT+1)

Përjetësi » Lushaj

Zeqir Lushaj: Dhuratat e miqëve, na gëzojnë (III)

E hene, 21.11.2011, 08:57 PM


FOTOGRAF-SHKRIMTARI TIRANAS, BESIM FUSHA

 

(Më poshtë, një pjesë e vogël nga libri “Dyqani i mendjes”, faqe 152-53)(Vota: 12 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora