E diele, 21.07.2024, 09:01 PM (GMT+1)

Kulturë

Frrok Vukaj: Kosovë trimja, po con fjalë

E enjte, 29.12.2011, 02:50 PM


KOSOVË TRIMJA, PO ÇON FJALË

 

(Perzgjedhur per botim, nga redaktori ynë në USA, Zeqir Lushaj)(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora