E marte, 23.04.2024, 09:55 PM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Xhafer Leci: Telegram ngushëllimi

E shtune, 12.03.2011, 03:29 PM


T E L E G R A M

 

FAMILJES TE XHEMAJL HYSENIT,

 

NEXHAT DACI, kryetar i LDD-së,

 

Me rastin e vdekjes të papritur dhe të parakohshme të mikut tonë, veprimtarit shumëvjeçar të çështjes kombëtare - zotëri Xhemajl Hysenit, ju shprehim ngushëllimet e thella.

 

Shuarjen fizike të Xhemajlit tonë të nderuar e përjetojmë rëndë dhe bëhemi pjesëmarrës, me mendje dhe zemër, në dhembjen Tuaj të madhe.

 

Kujtimi i tij i ndritur, do të jetë ngushëllimi ynë ndër mote.

 

Lutemi për drite dhe paqe në amëshimin e tij të përjetshëm.

 

Me sinqeritet e dhimbje - Xhafer Leci, Gjermani

 (Vota: 1)

Komentoni
Komenti:

Video

Qazim Menxhiqi: Niset trimi për kurbet


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora