E diele, 21.04.2024, 03:10 AM (GMT+1)

Kulturë

Puthjet sipas shenjave te horoskopit

E diele, 28.10.2007, 11:34 PM


Dashi:
Puthjet e dashit janë te shpejta,perplot kenaqsi qe zgjasin pak.


Demi:
Puthjet e tua janë te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera


Binjaket:

Puthjet e binjakeve shpesh herë nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane

Gaforrja:
Puthjet e gaforres janë te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrë

Luani:
Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje

Virgjeresha:
Puthjet e virgjereshea janë te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetëm pas nderprerjes

Peshorja:
Jeni aq te ndrydhur sa vështirë dhuroni puthje

Akrepi:
I kaperceni puthjet dhe kaloni ne...cfardo qe ju bie ndërmend

Shigjetari:
Puthjet e tuaja janë spontane, ashtu qe atë qe e puthni gjithmon kërkon edhe me ....

Bricjapi:

Derisa putheni, sytë tuaj xixellojne, janë romantike dhe zgjasin shumë

Ujori:
Puthjet tuaja janë te lengeta dhe me se shumti dëshironi ti mbani sytë hapur

Peshqit:
Puthjet e tua janë momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e ditës


(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora