E marte, 21.05.2024, 10:40 AM (GMT+1)

Kulturë

Elita 5

E hene, 15.10.2007, 11:31 PM


Elita 5 - Faleminderit

Elita 5 - Live

 

 

Elita 5 - Bardh e zi

 

Elita 5 dhe Adelina - Moj e majra

 

 (Vota: 0)

Komentoni
Komenti:

Video

Qazim Menxhiqi: Niset trimi për kurbet


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora