E shtune, 25.06.2022, 09:50 AM (GMT+1)

Lojëra » Futbolli Botëror

SiperKupa e Italise - Fituesit

E diele, 26.08.2007, 08:08 PM


TOTAL
Milan 5
Juventus 4
Inter 3
Lazio 2
Roma 2
Fiorentina 1
Napoli 1
Parma 1
Sampdoria 1
      
  Fituesit
19/08/2007 Inter - Roma 0 - 1 23/08/1997 Juventus - Vicenza 3 - 0
26/08/2006 Inter - Roma 4 - 3 25/08/1996 Milan - Fiorentina 1 - 2
20/08/2005 Juventus - Inter 0 - 1 17/01/1996 Juventus - Parma 1 - 0
21/08/2004 Milan - Lazio 3 - 0   Milan - Sampdoria 4 - 3
03/08/2003 Juventus - Milan 6 - 4   Milan - Torino 1 - 0
25/08/2002 Juventus - Parma 2 - 1   Milan - Parma 2 - 1
19/08/2001 Roma - Fiorentina 3 - 0   Sampdoria - Roma 1 - 0
08/09/2000 Lazio - Inter 4 - 3   Napoli - Juventus 5 - 1
21/08/1999 Milan - Parma 1 - 2   Inter - Sampdoria 2 - 0
29/08/1998 Juventus - Lazio 1 - 2 Milan - Sampdoria 3 - 1


(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora