E diele, 05.04.2020, 11:09 PM (GMT+1)

Aktualitet

Kurti heq tarifën ndaj mallrave serbe, reagon Haradinaj

E enjte, 27.02.2020, 08:30 PM


Ramush Haradinaj:

Sonte Albin Mashtruesi u dorëzua para Serbisë. Ky është fillimi i kthimit të Serbisë dhe Rusisë në Kosovë. Albin Mashtruesi nga sot je përgjegjës për ripushtimin ekonomik të Kosovës nga Serbia.

Zoti e bekoftë Kosovën dhe popullin e saj!

RH

https://www.facebook.com/RamushHaradinajOfficial/(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT