E enjte, 06.05.2021, 05:33 PM (GMT+1)

Kulturë

Naser Aliu: Stacioni i fundit

E premte, 14.08.2009, 05:46 PM


Naser Aliu

Stacioni i fundit

Jeto dhe mundëso jetën!
Me jetue dhe me lanë me jetue!

Të tjerët mund të zbresin
Disa shekuj më herët
Te stacioni i vjetër
Përballë muranës
Pesëqind hapa larg muzeut arkeologjik

Kujdes gjatë zbritjes!
Dera
Hapet automatikisht
Edhe te ky stacion!


(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora