E diele, 14.07.2024, 12:09 AM (GMT+1)

Kulturë

Ilir Çumani: Nëse shikoni një nxënës i cili nuk ka shoqëri në shkollë dhe rri vetëm, Përshëndeteni...

E marte, 13.09.2022, 06:49 PM


Ilir Çumani:

??????????

Për nxënësit që u kthyen në shkolla, por edhe për mësuesit dhe drejtuesit e shkollave, etj..

Do ju lutesha, nëse shikoni një nxënës i cili nuk ka shoqëri në shkollë dhe rri vetëm, i ndrojtur, i turpshëm ose nuk është aq i/e bukur…(!!!)

Përshëndeteni, mbaje afër, bëjeni të buzëqesh, dashamiresia juaj nuk kushton asgjë...por, për të mund të jetë shumë… Asnjë nuk e di se çfarë problemesh mund të ketë me familjen apo me shëndetin e saj/tij...(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora