E hene, 20.05.2024, 10:50 PM (GMT+1)

Kulturë

Gjon Keka: Harta e Arbërisë sipas vitit 1455

E marte, 03.01.2017, 08:53 PM


Harta e Arbërisë e përshkruar sipas rrethanave të vitit 1455,

nga atlasi i vitit 1846.(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora