E premte, 01.03.2024, 07:46 AM (GMT)

Kulturë

Gazetari Albert Zholi vlerësohet nga Cinemania Film

E shtune, 31.12.2016, 10:49 AM


Një Vlerësim - Urim nga Shtëpia Filmike “"Cinemania film" për intervistat e mia, monografitë për artistët dhe lidhjet e vazhdueshme me aktorët, regjisorët dhe skenaristët e filmit shqiptar. Faleminderit Skënder Jaçe. Nder të jesh me ide-mendim, pranë aktores së madhe të Hollywood-it, Meryl Streep! Nder te respektosh aktorët, regjisorët dhe skenaristët e filmit shqiptar! Respekte ! Aktorët, regjisorët dhe skenaristët e filmit shqiptar të viteve 1958-1990, janë të paarritshëm. Ju meritoni shumë...! GEZUAR !

ALBERT ZHOLI(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora