E premte, 22.09.2023, 09:56 PM (GMT+1)

Kulturë

Gjon Keka: Gravure e pabotuar me pare e Kastriotit

E diele, 17.07.2016, 08:25 PM


Gjon Keka:  Gravure e pabotuar me pare e Gjergj Kastriotit Skenderbeut

Gjergj Kastrioti duke marre bekimin nga ipeshkvi Pal Engjelli,

nga kronikat e vitit 1578.(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora