E merkure, 19.06.2024, 05:45 AM (GMT+1)

Kulturë

Gjon Keka: Portret i Gjergj Kastriotit, viti 1828

E shtune, 06.09.2014, 06:32 PM


Ky portret i Gjergj Kastriotit gjendet ne skicen biografike mbi kete personalitet shkruar nga juristi dhe historiani gjerman Heinrich G. Gräve, e vitit 1828.(Vota: 3 . Mesatare: 3.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora