E hene, 22.07.2024, 02:57 AM (GMT+1)

Kulturë

Shkrimtari dhe publicisti Sejdi Berisha, nderohet me Çmimin Krijues i Dalluar

E hene, 02.01.2012, 08:01 PM


Në Manifestimin e madh kulturor “Kultura pejane ndër vite”, shkrimtari dhe publicisti Sejdi BERISHA, nderohet me Çmimin KRIJUES I DALLUAR.(Vota: 4 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora