E shtune, 25.05.2024, 04:34 PM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Agim Vatovci: Shqiptaret po korrin suksese në Muzikë dhe në Politikë

E marte, 12.04.2011, 06:48 PM


Shqiptaret po korrin suksese në Muzikë dhe në Politikë

 

Janë këto tri zonja nga Gjakova e të madhit Bajram Curit i cili diti të flijoij jeten vetëm e vetëm që sot shqiptaret ta gëzojnë lirinë.Ai ishte një vizionar kur patë thanë se vajzat Gjakovare dinë ta udhëheqin edhe shtetin e R.së Kosovës,dhe këte po e përjetojmë sotë mu në kryeqytetin e R. së Kosovës ku zonja e parë Presidente Atifete Jahjaga,Mimoza Kusari-Lila dhe Teuta Sahatçiu.

Gëzohuni o populli imë i dashtur se po vin ditë ma te mira për Kosovën.

 

Zoti e rujt Popullin Amerikan.

 

Agim Vatovci - Vushtrri(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora