E shtune, 25.05.2024, 08:44 AM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Mikesha e Personave me Hendicep dhe Aftësi të Kufizuara të Kosovës u zgjodh Presidente e Republikes së Kosovës

E shtune, 09.04.2011, 04:09 PM


Sot Kosova hyri në histori të njerzimit me rastin e zgjedhjes së zonjes Atifete Jahjaga President e Republikes së Kosovës.

 

Zoti e rujtë Americen dhe Popullin American qe na e shpëtuan ftyren para faktorit nërkombtar,sepse po mos te ishte prezente Qeveria Americane në Kosovë perms Ambasades Americane në Prishtinë ku e përfaqson z.Christopher Dell një mik i madh I personave me aftësi të kufizuara të Kosovës shumë proqese kishin me u stagnue dhe shumë qytetar dhe shërbyes civil skishin me I realizuar rrogat e muajve në vijim.

Ne personat me Hendicep dhe Aftësi të Kufizuara I dëshirojm suksese dhe jetë të gjatë zonjes presidente Atifete Jahjaga.

 

Për Shoqaten:

Agim Vatovci – President

Tel:044- 77- 377(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora