E shtune, 25.03.2023, 11:05 AM (GMT)

Mendime

Enver Bytyçi: Rama ne sherbim te Serbise e jo ne sherbim te Shqiperise e te shqiptareve!

E premte, 17.03.2023, 06:15 PM


Enver Bytyçi:

- Kryeministri yne e merr gjithnje ne mbrotje presidentin e Serbise!

- Kryeministri i Shqiperise merr keshilltare spiune te Serbise!

- Kryeministri i Shqiperise e garanton presidentin serb, se gjykata shqiptare nuk do ta legalizoje Partine Demokratike me Berishen kryetar!

- Kryeministri i Shqiperise e boton librin e tij "Kurbani" ne serbisht dhe e promovon ne Beograd e ne Nish.

- Kryeministri i Shqiperise merr pjese ne samite nderkombetare me kryetare shtetesh dhe ne darkat qe organizohen ne kete rast e degjon Vucicin te thote se me Kosoven nuk merret vesh, nderkohe qe me vellain e tij, Edin, merren vesh per gjithcka, e nderkohe nuk reagon.

- Kryeministri i Shqiperise propozon per kryetare te sherbimit sekret nje te dyshuar si agjente te sherbimit sekret te Serbise.

- Kryeministri i Shqiperise e ka si shtepi te dyte Beogradin dhe atdhe te dyte Serbine!

- Kryeministri i Shqiperise punon bashke me presidentin e Serbise per ta zhbere shtetin e Kosoves permes iniciativave serbe,, si ndryshimi i kufijve, ndarja, Open Balkan e formave te tjera!

Cfare po ndodh? Pse gjithe keto lidhje!

Akoma duhet ta sodisim kete kryeminister ne sherbim te Serbise e jo ne sherbim te Shqiperise e te shqiptareve?!(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora