E shtune, 25.03.2023, 10:45 AM (GMT)

Vërtetësi

Fëmijët që u masakruan në shtëpinë e familjes Vejsa në Gjakovë

E premte, 10.03.2023, 07:19 PM


Fëmijët që u masakruan në shtëpinë e familjes Vejsa në Gjakovë. Shpirtërat e tyre të bukur pushofshin në paqen e përjetshme.

---

The children who were massacred in the house of the Vejsa family in Gjakova. May their beautiful souls rest in eternal peace.

https://www.facebook.com/groups/AlbanianVintagePhotography(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora