E marte, 14.07.2020, 04:47 PM (GMT+1)

Komente

Kastriot Frashëri: Prezantimi i Shqipërisë islamike

E enjte, 02.05.2019, 07:12 PMSKANDAL

Nga Kastriot Frashëri

Pasi na mori ne paqe te gjithe kapitalet e sektorit me fitimprures te ekonomise strategjike te shqiptareve dhe i transferon ne Turqi. Na mbushi vendin me minare dhe shkolla pa fund tyrke. Pasi ka vene tarifat me te shtrenjta te fluturimit duke i rrjepur akoma me keq, thelle e me thelle arkadashet e tij, te kastruar prej feudalizmit otoman, mu ne gardhin e Europes, tani Air Albania ky produkt monster i Edi Rames eshte flota e pare aktive ne ajer e Recep Taypit per prezantimin ne bote te Shqiperise islamike...

A mund te gjeje ndonjeri ndonje gomar pa samar qe t'u mesoje ministrit te jashtem, ministres se arsimit dhe ndoshta vete kryekaragjozit.gov se cfare eshte Kushtetuta e Shqiperise dhe sekularizmi i sanksionuar dhjetera dekada me pare por qe zhgaravitet me nje te rene te lapsit nga ky kalemzhi?

Fuck Off Rilindje per Shqiperine Tyrke-evropiane qe do te ndertosh!

NEVERI!!!!!(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora