E premte, 07.08.2020, 10:18 PM (GMT+1)

Aktualitet » Bota

Turqi, rreh nusen në makinën e dasmës

E marte, 03.07.2012, 05:58 PM


Rreh nusen në makinë, ndërsa po shkonin në altar për të kremuar dasmën e tyre. Nisi si një sherr mes ciftit për të përfunduar më pas në një grindje të madhe të dhunshme, ku madje është qëlluar edhe me armë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Stamboll. Sherri nisi në makinën, e cila ishte drejtuar për nga salla e martesave, ku cifti do të celebronte martesën. Dhëndri ka nisur ta qëllojë brutalisht nusen e tij të ardhshme.

Sherri ka nisur kur nusja i ka thënë burrit të saj të ardhshëm, se një byrzylyk i dhuruar nga një prej të afërmve të tij nuk ishte ar i vërtetë.

 

 (Vota: 0)

Komentoni
Komenti:

Video

Entela Binjaku: Denonconi dhunen kunder gruas


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora