E premte, 19.07.2024, 06:14 AM (GMT+1)

Kulturë

Jahja Drançolli: Stema heraldike e familjës Kastrioti nga viti 1568

E diele, 29.09.2019, 11:00 AM


Stema heraldike e familjës Kastrioti nga viti 1568, e cila është përdorur në dukatin Nocera të shtetit të Napolit...!(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora