E hene, 15.04.2024, 08:04 AM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Domenika Gjekmarkaj: Nata e Pashkëve në Lezhë

E hene, 02.04.2018, 10:33 AM


Nata e Pashkeve ne Lezhen e Kastriotit

Nga Dr Domenika Gjekmarkaj (Kapllaj)

Nate e mrekullueshme.

Nate perrallore.

Nuk kam fjale ta pershkruaj kete atmosfere dhe vendosa qe per revisten ZemraShqiptare ne Londer te cilen e ndjek rregullisht te dergoj veç disa foto mosdeste nga keto momente perrallore jo veç per mua po per te gjithe pjesmarresit.


 

Ekskluzivisht per ZemraShqiptare, nga Lezha e Gjergj Kastriotit, E Diela e Pashkes 1 Prill  2018.



(Vota: 4 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora