E merkure, 22.09.2021, 06:35 PM (GMT+1)

Mendime

Alma Lama: Do të angazhohem për të mbrojtur interesat shtetërore dhe kombëtare

E premte, 12.02.2021, 10:20 PM


Te dashur miq,

Gjate ketyre diteve kam udhetuar ne te gjithe Kosoven, kam takuar mijera aktiviste e simpatizante te LDK-se.

Kam takuar shume miq te vjeter e kam bere shume miq te rinj.

Duke qene se kane mbetur edhe edhe pak ore nga mbyllja zyrtare e fushates elektorale dhe per kete arsye po ju drejtohem me nje mesazh falenderues per perkrahjen e gjithanshme.

Dua gjithashtu te shpreh zotimin tim se nese do te kem mundesi te jem nje nga deputetet e ardhshme te Kuvendit, do te angazhohem per te mbrojtur interesat shteterore dhe kombetare,  per nje Kosove me demokratike dhe te perparuar,  per orientimin tone properendimor, si bindje dhe interes.

Uroj qe 14 shkurti te jete nje dite feste, ku zhvillohen zgjedhje te lira dhe drejta.

Ne fund ju ftoj te votoni LDK-ne me numer 132 dhe mua me numer 87.

Me respekt

Alma(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora