E enjte, 21.01.2021, 05:01 AM (GMT)

Lajme

Ekspozita e skulptorit Destan Gashi

E diele, 13.04.2014, 03:38 PM


Te nderuar,

jemi te kënaqur te ju ftojmë në Hapjen solemne së ekspozitës së skulptorit Destan Gashi:

 

Barbara e Destan Gashi

E-Mail: atelier.gashi@utanet.at

Tel.: Barbara Gashi 0043 676 59 75 836

Tel.: Destan Gashi 0043 676 40 47 125 ose 00386 493 16 483

www.skulpturenatelier-gashi.at(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora