E enjte, 27.02.2020, 11:03 AM (GMT)

Plus » Video

Hektor Gjyrgjali - Grupi 403: Përalla

E shtune, 27.10.2012, 08:11 AMHektor Gjyrgjali në ''100 vjet muzikë'' TV Klan

 (Vota: 5 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT