E hene, 29.05.2023, 09:21 AM (GMT+1)

Shtesë » Video

Ilir Shaqiri: Këngë për dëshmorin Kolë Mirdita

E enjte, 19.07.2012, 06:00 PM"Dal në Shqipni te e lumja nanë" - këngë kushtuar deshmorit te kombit Kolë Mirdita nga Ranoci i Klinës, kompozuar nga Edmond Zhulali dhe kënduar nga Ilir Shaqiri.(Vota: 6 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora