E marte, 30.05.2023, 02:11 AM (GMT+1)

Shtesë » Video

Kenga me e re nga Premtimi "I yt malle"

E hene, 09.07.2012, 06:00 PMStudio Mbreti Records prezenton kengen "I yt malle" nga PREMTIMI(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora