E marte, 30.05.2023, 02:27 AM (GMT+1)

Shtesë » Video

Fiks Fare tek familja e Maries së vrarë për gjakmarrje

E premte, 21.09.2012, 07:30 PMFiks Fare tek familja e Maries së vrarë për gjakmarrje


(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora