E marte, 30.05.2023, 02:12 AM (GMT+1)

Shtesë » Video

Traboini: Eja në Shkodër

E diele, 29.07.2012, 07:00 PM...nje thirrje nga zemra e Shkoder Loces per ata qe jane larg! Eja ne Shkoder ku te presin kujtimet ma te dashtuna te jetes, kalaja, liqeni,rrugicat,portat e shtepive e luleborat.... EJA!...


(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora