E shtune, 26.09.2020, 12:55 AM (GMT+1)

Aktualitet » Njoftime

Takim me krijuesit e artit pamor ne Singen

E diele, 17.06.2012, 08:47 AM


Klubi " Kosova" nga Singeni fton te gjithe krijuesit e artit pamor per nje takim konsultativ rreth idese per mbajtjen e nje ekspozite me rastin
e 100 Vjetorit te Pavaresise.
Me kete rast ftohen te gjithe krijuesit
tane ne Diaspore ne lemin e Piktures,
Skulptures,Grafikes etj, qe te marrin pjese ne kete takim konsultativ.
Ky takim mbahet me date 24.06.2012
 ne Singen te Gjermanise.
Duke shpresuar per nje pjesemarrje sa me te gjere te krijuesve tane Klubi
" Kosova" nga Singeni ju deshiron
 mireseardhje.
Per Info.
Avdi Krasniqi-Kryetar
Tel.             +49 171 810 8078      
 E-Mail: avdi-krasniqi@ t-online.de


(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora