E diele, 10.12.2023, 04:40 PM (GMT)

Shtesë » Lajme

Lidhja e Shkrimtarëve e Kosovës: Shkrimtari dhe mediet, 29.01.2019

E hene, 28.01.2019, 07:54 PM


Të martën, më 29.01.2019, në orën 12, në Institutin Albanologjik të Prishtinës organizohet debat për temën "Shkrimtari dhe mediet", ku do të paraqiten disa kumtesa dhe do të ketë mundësi të diskutojnë të gjithë ata që dëshirojnë.

Pjesëmarrja është e lirë.

Kryesia e LSHK-së

Prof. dr. Shyqri Galica, kryetar(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora