E shtune, 13.07.2024, 08:27 AM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

ISIS kërcënon Prishtinën dhe Shkupin

E hene, 15.06.2015, 07:08 PMISIS kërcënon Prishtinën dhe Shkupin, sinjale për akte terroriste në qershor

ISIS po përgatit akte terroriste në Ballkan në muajin qershor. Shërbimet e inteligjencës kanë mësuar se persona të afërt me xhihadistin Lavdrim Muhaxheri kanë udhëruar të besuarit e tyre në Prishtinë dhe Shkup të organizojnë sulme të forta terroriste.

tvklan.al(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora