E diele, 21.07.2024, 09:39 PM (GMT+1)

Kulturë

Gjon Keka: Portret i Gjergj Kastriotit, 1591

E merkure, 29.04.2015, 07:44 PM


Gjon Keka: Portret i Gjergj Kastriotit Skenderbeut, viti 1591.(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora