E diele, 19.05.2024, 06:27 AM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Njoftim për të pame: Murat Leci (1947-2014)

E merkure, 03.12.2014, 08:54 PM


Lajmërojmë vdekjen e parakohëshme të vëllait  tonë të dashur,

Murat Osman Leci ( 18.04.1947 - 23.11.2014)

nga fshati Gmicë - Kamenicë, me vendbanim të përhershëm Prishtinë.

Njoftojmë të afërmit, miqtë, farefisin, dashamirët dhe të njohurit tanë në Perëndim, se me datë 07.12. 2014 ( e dielë ), nga ora 09.00 deri në ora 16.00, hapim të pame në Schaffhausen të Zvicrës.

Adresa:

Birchweg 39

CH - 8200 Schaffhausen

Mob: 0041 - 0787131242

Ndërsa  në Göppingen të Gjermanisë, me datë 14.12. 2014

( e dielë ), nga ora 09.00 deri në ora 16.00

Adresa:

Lokalet e SH K SH-së  ”Nëna Terezë” Göppingen

David Str. 24

73033 Göppingen

Afër Stacionit të trenit.

Mob: 0049 - 01522 9273416

Pjesëmarrja e juaj është ngushëllim dhe respekt për ne.

D - Göppingen, CH - Schaffhausen, 01.12. 2014

Vëllazërit e Muratit të ndjerë, Xhafer, Balë dhe Shukri Leci(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora