E enjte, 07.12.2023, 12:49 PM (GMT)

Kulturë

Gjon Keka: Portret i Gjergj Kastriotit, 1697

E merkure, 03.12.2014, 07:36 PM


Nje portret i vizionarit, strategut dhe liderit transformues Gjergj Kastrioti Skenderbeu, e vitit 1697 nga vepra e autorit C.Vanel.(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora