E enjte, 07.12.2023, 01:25 PM (GMT)

Shtesë » Lajme

Fushat zgjedhore për mikun e shqiptarëve z. Weiß

E diele, 01.09.2013, 03:17 PMShumë të nderuarit zonja dhe zotërinjë

Jam tepër i gëzuar që ftesës sime ju ka përgjegjur kryetarja e CDU-së ,Kryeministrja e vendit tonë Zonja e nderuar Merkel, e cila viziton rrethin tonë në një takim parazgjedhor.

Të martën , më 10 Shtator 2013,16:30 h

Në ndërtesën nga e cila publikohet emisioni„Cdo herë të dielave“

Europa-Park, Europaparkstraße 2, 77977 Rust

Hyrja dhe përshendetja e mysafirëve me një paraprogram me muzikë, si dhe programin politik të cilin e pasurojnë mysafirë të përzgjedhur fillon në 15:00h

Përzemërsisht ju ftoj që të bëheni pjesë e takimit tonë të hapur me zonjën Merkel në Rust .

Informacionet shtesë mund ti mirrëni në faqen time të internetit ose ate te FB.

 

www.peter-weiss.de

Mit freundlichen Grüßen

Peter Weiß MdB

_________________

Wahlkreisbüro Peter Weiß MdB

Denzlingerstr. 8

79312 Emmendingen

Tel. 07641-93 11 77

Fax. 07641- 93 15 80

peter.weiss@wk.bundestag.de

www.peter-weiss.de(Vota: 4 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora