E premte, 28.01.2022, 10:46 PM (GMT)

Mendime

Kastriot Kosova: Fotografi që nuk duan koment‏ (!!!)

E diele, 28.12.2008, 06:22 PM


Baki, në fotot e mëposhtme (m'i ka dërguar një shqiptar që punon në Irak), shihet dënimi që i është bërë një fëmije 8-vjeçar, i cili është kapur në një tregtore (shitore, dyqan) duke vjedhur bukë. Në vijim shkruan: Në emër të Islamit ai ka marrë këtë dënim: t'i thyhet krahu duke ia shkelur atë me automjet. Ai do ta humbasë përgjithmonë atë krah. Në fund pyetja: Është ky religjion paqeje e dashurie?
Gëzuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!
Kastriot Kosova


No religion can ever justify such hideous crimes

Pass it on ......let the world know what's happening in the name of Islam....

Pass this to all, for public awareness.
It must be sent WORLD WIDE!
Even if this message is sent to you more than once, just keep on passing it on!(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora