E enjte, 19.05.2022, 10:30 AM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

De Rada: Takim me krijues - Ilir Muharremi

E shtune, 22.02.2014, 05:33 PM


Klubi Letrar De Rada-Ferizaj

Në kuadër të aktivitetit të klubit "Takim me krijues" këtë herë bëjmë promovimin e librit të ri të Ilir Muharremit si dhe bëjmë prezantimin e krijimtarisë letrare të tij.

Takimi mbahet në Qendrën e Kulturës - salla e kinemasë, në Ferizaj.

E enjte, 27 shkurt, ora: 17

Jeni të mirëseardhur(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora