E premte, 28.02.2020, 09:35 PM (GMT)

Plus » Video

Rovena Stefa ft. Sala Jashari: Amaneti

E diele, 28.10.2012, 03:39 PMKëngëtarja e mirënjohur, Rovena Stefa na vjen me një këngë për 100 - vjetorin e pavarësisë. Kënga është kënduar shumë bukur dhe klipi është shumë cilësor. Rovena këndon me mbesen e heroit legjendar, Adem Jashari, për Jasharët dhe mbarë heronjtë tanë që mundësuan që sot të kemi një Dardani të lirë dhe të festojmë 100 vjet shtet shqiptar.(Vota: 11 . Mesatare: 4.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT