E hene, 29.05.2023, 05:43 PM (GMT+1)

Kulturë » Keka

Gjon Keka : Portret i rralle i At Luigj Palajt

E marte, 22.03.2016, 08:33 PM


At Luigj Palaj, viti 1913, I.B
(Vota: 3 . Mesatare: 2.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora