E hene, 29.05.2023, 05:46 PM (GMT+1)

Kulturë » Keka

Gjon Keka: Edukimi Politik

E diele, 20.03.2016, 09:12 PM


Libri më i ri i autorit Gjon Keka, ''Edukimi Politik'', botuar nga shtëpia botuese Botart, së shpejti do të jetë në të gjitha libraritë e Kosovës, Shqipërisë dhe në vende të tjera.

Libri Edukimi Politik është i dobishëm për studentët e shkencave politike, të sociologjisë dhe filozofisë.

Autori dhe Botuesi falenderojne vellezerit Grabanica nga Europa dhe Amerika që mundësuan botimin e këtij libri.(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora