E marte, 21.05.2024, 11:06 PM (GMT+1)

Shtesë » Lajme

Sipërfaqe toke në shitje, Fier

E marte, 30.12.2014, 12:00 PM


Zonë bregdetare

Rruga By-pass-it Fier-Levan është 22 km e gjatë . Kjo tokë ndodhet 4-5 km larg bregdetit, gjithashtu 2 km afër Apollonisë, Muzeut Arkologjik Fier.

Sipërfaqet të cilat janë në shitje po i paraqes me poshte:

1) Sipërfaqja me 2535 m2 dhe pjesa 2000 m2 që janë ngjitur me rrugën kushtojnë 15 Euro m2

2) Toka me sipërfaqe 10800 m2 kushton 10 Euro m2 ndodhet 15 m larg rrugës.

Sipërfaqet e tokës janë me çertifikata pronësie të rregullta.

Nëse jeni të interesuar kontaktoni:

agustinmiraka@hotmail.com

Cel: 068 26 66 140

Me respekt Agustin  Miraka(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:

Video

Qazim Menxhiqi: Niset trimi për kurbet


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora