E marte, 21.05.2024, 11:46 AM (GMT+1)

Shtesë » Video

Rubikon: Alma Lama - Barazia gjinore

E premte, 12.12.2014, 09:06 PMRubikon: Alma Lama  - Barazia gjinore


(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora