E enjte, 13.06.2024, 10:49 AM (GMT+1)

Shtesë » Video

Sophie Castriota: Vallja e Rugovës

E enjte, 20.11.2014, 07:44 PMSophie Castriota: Vallja e Rugovës(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora