E shtune, 22.06.2024, 06:29 AM (GMT+1)

Shtesë » Video

Surviving an ISIS Massacre

E diele, 07.09.2014, 12:39 PM


In June, ISIS militants massacred hundreds of Iraqi military recruits. This New York Times video tells the improbable story of Ali — the only known survivor. Warning: Graphic video.(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora