E merkure, 24.07.2024, 04:16 AM (GMT+1)

Shtesë » Video

Takimi i pasdites - Haremi i Gadafit!

E marte, 06.05.2014, 07:59 PMTakimi i pasdites - Haremi i Gadafit!


(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora