E diele, 21.07.2024, 04:46 AM (GMT+1)

Shtesë » Video

Avioni i drogës në Divjakë

E hene, 26.05.2014, 11:15 AMAvioni i drogës në Divjakë në “Politika në ABC News”

Avioni i rrëzuar në Divjakë dhe një fuoristrade me drogë rikthyen debatin politik se në Shqipëri droga transportohet me avion. Deklarata kontradiktore, tallje në rrjetet sociale, një dalje publike e kryeministrit dhe nisja e protestave të opozitës ishin ngjarje që dominuan politikën e javës që lamë pas.(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora