E diele, 21.07.2024, 05:05 AM (GMT+1)

Shtesë » Video

Veli Sahiti - Trix: Krushqit e pajtimit

E premte, 09.05.2014, 07:18 PMVeli Sahiti - Trix: Krushqit e pajtimit


(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora